مشتریان لوله کشی در تهران

لوله کشی و تعمیر لوله کشی ساختمان لوله کشیی با سالها سابقه درخشان و خدمت گزاری صادقانه به همشهریان و هموطنان عزیز جهت اطمینان شما اعلام مینماید که این افتخار را داشته است که در خدمات سازمان ها و افراد زیر باشد . امید است که خدمتگزاری لوله کشیی به سازمانهای کوچک و بزرگ و افراد سرشناس و مورد اعتماد مردم زمینه اعتماد بیشتر را برایشان فراهم آورد.

سرویس های انجام شده
شرکت نفت پاسارگاد(سعادت آباد)
سفارت ژاپن (خیابان احمد قصیر)
سفارت ایتالیا(خیابان نوفالوشاتو)
سفارت انگلستان(خیابان فردوسی)
سفارت سنگال(خیابان ولیعصر)
سفارت سوئیس(خیابان الهیه)
نماینده دادگستری استان تهران(جناب آقای احمدی)
تخریب حریم رودخانه لواسان

افراد سر شناسی که لوله کشیی افتخار داشته در خدمتشان باشد

مهناز افشار

سام درخشانی

احسان خواجه امیری

علی دایی

کریم باقری

دختر محترمه امیر قلعه نوعی

علی رضا دهقان

اکبر عبدی

پرویز پرستویی

بیژن بنفشه خواه

سعید عرب

مهدی اسدی

باران کوثری

امیر مهدی ژوله

بهنوش بختیاری

بهناز جعفری

مهدی رحمتی

فرشاد پیوس

سردار اشتری (فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ)

امیر اقایی

امین حیایی

برزو ارجمند

شاهرخ بیاتی(فوتبالیست)

بهاره رهنما

امین تارخ

رحیم نوروزی

صمد نیکخواه بهرامی(بسکتبال)

امین منوچهری(فوتبالیست)

هادی ساعی(تکواندو)

یوسف قربانی(بازیگر)

تعمیر لوله کشیلوله کشی برای انتقال مایعات و گازها و گاهی اوقات جامدات در ساختمان نیاز به نصب لوله های فلزی، پلاستیکی یا سیمانی است که در مرحله لوله کشی ساختمان انجام می شود. درواقع به سیستم نصب لوله ها و اتصال آن ها در ساختمان برای توزیع آب و گاز و تخلیه زباله ها، لوله کشی گفته می شود.تعمیر لوله کشی ساختمان باید به صورت کاملاً اصولی و حرفه ای انجام شود و توجه نکردن به اهمیت این موضوع فجایع جبران ناپذیری را به دنبال خواهد داشت

لوله کشی آب و فاضلاب از جمله اقدامات ضروری و مهم در زمان ساخت ساختمان است. برای لوله کشی آب و فاضلاب رعایت نکات فنی الزامی است زیرا در صورتی که لوله کشی به صورت اصولی و استاندارد انجام نشود در آینده مشکلات و خسارت های زیادی را به بار خواهد آورد. یکی از اصول لوله کشی حفظ ایمنی است، غیر استاندار بودن لوله ها ممکن است باعث خسارات جبران ناپذیری شود. یکی دیگر از نکات بسیار مهم رعایت اصول بهداشتی و تمیزی لوله ها و تجهیزات لوله کشی است. همچنین جنس و سایز لوله ها و نصب دقیق لوله ها در محل اتصالات نیز از نکاتی است که در سیستم لوله کشی بسیار مهم است.

تعمیرات لوله کشی مشتریان تهران چه خدمات انجام می دهد؟

 1. تعمیرات لوله کشی
 2. نصب و تعمیر پمپ خانگی
 3. نصب و تعمیر موتورخانه و شوفاژ
 4. نصب موتورخانه
 5. لوله کشی فاضلاب ساختمان
 6. لوله کشی گاز
 7. لوله کشی آب
 8. تعمیر لوله کشی گاز
 9. تعمیر لوله کشی آب
 10. نصب و تعمیر شیرآلات
 11. نصب و تعمیر توالت فرنگی
 12. نصب و تعمیر رادیاتور شوفاژ
 13. نصب و تعمیر سینک ظرفشویی
 14. اجرای باربیکیو
 15. نصب پکیج دیواری
 16. نصب آبگرمکن
 17. تعمیر ترگیدگی لوله

با توجه به موارد فوق، تعمیر و نگهداری از سیستم لوله کشی بسیار حائز اهمیت است. مراقبت و چک کردن لوله ها در بازه های زمانی معین باعث افزایش عمر لوله ها و در نتیجه افزایش عمر ساختمان خواهد شد

چگونه لوله کشی ساختمان را تعمیر کنیم؟

تعمیر لوله کشی و ترکیدگی لوله ها و یا نشتی در سیستم لوله کشی به دلایل مختلفی اتفاق می افتد مثل لوله کشی غیراستاندارد، یخ زدگی لوله ها و مسائلی از این قبیل. برای جلوگیری از ترکیدگی و آسیب های جدی به سیستم لوله کشی بهتر است سیستم لوله کشی آب و فاضلاب به صورت دوره ای توسط کارشناسان لوله کشی درمشتریان تهران بررسی شود تا در صورت مشاهده هرگونه مشکل بتوان از خسارت های بیشتر جلوگیری کرد.

برای تشخیص ترکیدگی لوله و یا نشتی برخی از نشانه ها کمک کننده هستند. مثلا اگر در دیوار نم و رطوبت، زردی و لکه روی دیوار یا سقف، پوسته پوسته شدن رنگ دیوار یا سقف مشاهده شود و یا افت فشار آب بدون دلیل می تواند از نشانه های ترکیدگی یا نشت لوله کشی باشد. امروزه برای پیدا کردن محل دقیق نشتی از تجهیزات مدرن استفاده می شود. متخصصان لوله کشی با کمک دستگاه نشتی یاب محل دقیق نشتی یا ترکیدگی را مشخص خواهند کرد بدون اینکه به کنده کاری و خرابی نیاز باشد.لوله کشی

چگونه گرفتگی لوله کشی را برطرق کنیم؟

در ساختمان های قدیمی ممکن است به علت فرسودگی و پوسیدگی سیستم لوله کشی، رسوب، زنگ زدگی و گرفتگی لوله ها، بررسی و تعمیرات ضروری باشد. در صورت افت فشار آب، متخصصان سیستم لوله کشی آب را بررسی خواهند کرد و اگر نشانه هایی از گرفتگی لوله ها بدست آورند آن را رفع خواهند کرد. برای جلوگیری از گرفتگی در سیستم لوله کشی فاضلاب بهتر است برخی نکات ایمنی و بهداشتی رعایت شود. مثلا در سینک آشپزخانه برای جلوگیری از ورود پسماندهای غذایی می توان از تفاله گیر استفاده کرد. گاهی بوی نامطبوع فاضلاب نیز می تواند نشانه گرفتگی یا نشت لوله ها باشد که با کمک متخصصان لوله بازکنی می توان با این مشکل مقابله کرد و آن را رفع کرد.

چطور لوله کشی ساختمان را انجام دهیم؟

1-برای لوله کشی ساختمان تهیه نقشه لوله کشی و سپس اجرای صحیح و دقیق آن است. اجرای صحیح و دقیق تأثیر بسیار زیادی در کاهش هزینه های فعلی و هزینه های نگهداری در آینده دارد.
مراحل لوله کشی بستگی به نوع لوله دارد و با توجه به شبیه بودن این مراحل تفاوت هایی را نیز با یکدیگر دارند. بعد از تهیه نقشه نوبت به انتخاب نوع لوله می رسد، که باید با توجه به میزان فشار آب و همچنین میزان آب مصرفی نوع و اندازه لوله ها مشخص و تهیه شود.
لوله ها با جنس ها و کاربردهای مختلف در بازار موجود هستند که با جست وجویی ساده می توانید به خصوصیات انواع آن ها دست یابید. بعد از انتخاب جنس، لوله کشی ساختمان آغاز شده و بر اساس نیاز هر واحد و نقشه موجود لوله کشی انجام می شود. بیشتر از هر چیزی باید این کار با دقت صورت گیرد و اتصالات بین لوله به درستی و ظرافت کامل صورت گیرد تا مشکلی در آینده گریبان گیر ساکنین نشود.
معمولاً لوله کشی از پایین ساختمان آغاز می شود و در طبقات بالاتر ادامه میابد. معمولاً پس از انجام لوله کشی یک واحد، لوله های اصلی را با درپوش می پوشانند و طبقات دیگر را نیز به همین صورت لوله کشی می کنند و در پایان به وسیله اتصالات موجود لوله های واحدها را به همدیگر متصل می کنند.
2- آب را وارد لوله ها کرده و آن ها را تست می کنند تا مشکلی پیش نیاید، معمولاً این عمل با هواگیری نیز همراه بوده تا آب به صورت کامل در لوله ها جریان یابد. پس از این مرحله نیز دوباره یک تست دیگر انجام می شود تا از بی عیب بودن کار مطمئن شوند.

لوله کشی آب و لوله کشی فاضلاب دو مبحث جداگانه هستند و از نظر اجرا و کاربری با یکدیگر متفاوت هستند. طراحی و اجرای صحیح سیستم لوله کشی در افزایش عمر ساختمان و جلوگیری از نشست ساختمان و خسارت ها دیگر بسیار موثر است. به همین دلیل برای طراحی و اجرا و تعمیرات سیستم لوله کشی آب و فاضلاب باید از متخصصان و تکنسین های با تجربه کمک گرفت.


4/19/2024 5:22:50 AM:Published Date
تلفن تماس فوری مشتریان لوله کشی در تهران