لوله کشی سیمرغ،,تعمیر لوله کشی ساختمان سیمرغ

لوله کشی سیمرغ،تعمیر لوله کشی ساختمان سیمرغلوله کشی در سیمرغ،تعمیر لوله کشی ساختمان در سیمرغ،09305947239-آقای اسدی با تخفیف ویژه لوله کشی محدوده سیمرغ،تعمیر لوله کشی ساختمان محدوده سیمرغ،لوله کشی منطقه سیمرغ،تعمیر لوله کشی ساختمان منطقه سیمرغ،لوله کشی،تعمیر لوله کشی ساختمان،تعمیر لوله کشی شرکت،تعمیر لوله کشی ادارات،تعمیر لوله کشی شرکت در سیمرغ،تعمیر لوله کشی ادارات در سیمرغ،تعمیر لوله کشی با نرخ اتحاده،خدمات لوله کشی در سیمرغ،لوله کشی فاضلاب در سیمرغ،لوله کشی فاضلاب منزل،خدمات لوله کشی منزل،تعمیرات لوله کشی ساختمان با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان،انواع تعمیرات،نصب و تعویض لوله کشی های آب،شوفاژ،موتورخانه،فاضلاب،آب سرد،آب گرم،لوله کشی فاضلاب منزل در سیمرغ،

تعمیر لوله کشیلوله کشی برای انتقال مایعات و گازها و گاهی اوقات جامدات در ساختمان نیاز به نصب لوله های فلزی،پلاستیکی یا سیمانی است که در مرحله لوله کشی ساختمان انجام می شود.درواقع به سیستم نصب لوله ها و اتصال آن ها در ساختمان برای توزیع آب و گاز و تخلیه زباله ها،لوله کشی گفته می شود.تعمیر لوله کشی ساختمان باید به صورت کاملاً اصولی و حرفه ای انجام شود و توجه نکردن به اهمیت این موضوع فجایع جبران ناپذیری را به دنبال خواهد داشت

لوله کشی آب و فاضلاب از جمله اقدامات ضروری و مهم در زمان ساخت ساختمان است.برای لوله کشی آب و فاضلاب رعایت نکات فنی الزامی است زیرا در صورتی که لوله کشی به صورت اصولی و استاندارد انجام نشود در آینده مشکلات و خسارت های زیادی را به بار خواهد آورد.یکی از اصول لوله کشی حفظ ایمنی است،غیر استاندار بودن لوله ها ممکن است باعث خسارات جبران ناپذیری شود.یکی دیگر از نکات بسیار مهم رعایت اصول بهداشتی و تمیزی لوله ها و تجهیزات لوله کشی است.همچنین جنس و سایز لوله ها و نصب دقیق لوله ها در محل اتصالات نیز از نکاتی است که در سیستم لوله کشی بسیار مهم است.

تعمیرات لوله کشی سیمرغ،،منطقه سیمرغ چه خدمات انجام می دهد؟

 1. تعمیرات لوله کشی
 2. نصب و تعمیر پمپ خانگی
 3. نصب و تعمیر موتورخانه و شوفاژ
 4. نصب موتورخانه
 5. لوله کشی فاضلاب ساختمان
 6. لوله کشی گاز
 7. لوله کشی آب
 8. تعمیر لوله کشی گاز
 9. تعمیر لوله کشی آب
 10. نصب و تعمیر شیرآلات
 11. نصب و تعمیر توالت فرنگی
 12. نصب و تعمیر رادیاتور شوفاژ
 13. نصب و تعمیر سینک ظرفشویی
 14. اجرای باربیکیو
 15. نصب پکیج دیواری
 16. نصب آبگرمکن
 17. تعمیر ترگیدگی لوله

با توجه به موارد فوق،تعمیر و نگهداری از سیستم لوله کشی بسیار حائز اهمیت است.مراقبت و چک کردن لوله ها در بازه های زمانی معین باعث افزایش عمر لوله ها و در نتیجه افزایش عمر ساختمان خواهد شد

چگونه لوله کشی ساختمان را تعمیر کنیم؟

تعمیر لوله کشی و ترکیدگی لوله ها و یا نشتی در سیستم لوله کشی به دلایل مختلفی اتفاق می افتد مثل لوله کشی غیراستاندارد،یخ زدگی لوله ها و مسائلی از این قبیل.برای جلوگیری از ترکیدگی و آسیب های جدی به سیستم لوله کشی بهتر است سیستم لوله کشی آب و فاضلاب به صورت دوره ای توسط کارشناسان لوله کشی درسیمرغ،،منطقه سیمرغ بررسی شود تا در صورت مشاهده هرگونه مشکل بتوان از خسارت های بیشتر جلوگیری کرد.

برای تشخیص ترکیدگی لوله و یا نشتی برخی از نشانه ها کمک کننده هستند.مثلا اگر در دیوار نم و رطوبت،زردی و لکه روی دیوار یا سقف،پوسته پوسته شدن رنگ دیوار یا سقف مشاهده شود و یا افت فشار آب بدون دلیل می تواند از نشانه های ترکیدگی یا نشت لوله کشی باشد.امروزه برای پیدا کردن محل دقیق نشتی از تجهیزات مدرن استفاده می شود.متخصصان لوله کشی با کمک دستگاه نشتی یاب محل دقیق نشتی یا ترکیدگی را مشخص خواهند کرد بدون اینکه به کنده کاری و خرابی نیاز باشد.لوله کشی

چگونه گرفتگی لوله کشی را برطرق کنیم؟

در ساختمان های قدیمی ممکن است به علت فرسودگی و پوسیدگی سیستم لوله کشی،رسوب،زنگ زدگی و گرفتگی لوله ها،بررسی و تعمیرات ضروری باشد.در صورت افت فشار آب،متخصصان سیستم لوله کشی آب را بررسی خواهند کرد و اگر نشانه هایی از گرفتگی لوله ها بدست آورند آن را رفع خواهند کرد.برای جلوگیری از گرفتگی در سیستم لوله کشی فاضلاب بهتر است برخی نکات ایمنی و بهداشتی رعایت شود.مثلا در سینک آشپزخانه برای جلوگیری از ورود پسماندهای غذایی می توان از تفاله گیر استفاده کرد.گاهی بوی نامطبوع فاضلاب نیز می تواند نشانه گرفتگی یا نشت لوله ها باشد که با کمک متخصصان لوله بازکنی می توان با این مشکل مقابله کرد و آن را رفع کرد.

چطور لوله کشی ساختمان را انجام دهیم؟

1-برای لوله کشی ساختمان تهیه نقشه لوله کشی و سپس اجرای صحیح و دقیق آن است.اجرای صحیح و دقیق تأثیر بسیار زیادی در کاهش هزینه های فعلی و هزینه های نگهداری در آینده دارد.
مراحل لوله کشی بستگی به نوع لوله دارد و با توجه به شبیه بودن این مراحل تفاوت هایی را نیز با یکدیگر دارند.بعد از تهیه نقشه نوبت به انتخاب نوع لوله می رسد،که باید با توجه به میزان فشار آب و همچنین میزان آب مصرفی نوع و اندازه لوله ها مشخص و تهیه شود.
لوله ها با جنس ها و کاربردهای مختلف در بازار موجود هستند که با جست وجویی ساده می توانید به خصوصیات انواع آن ها دست یابید.بعد از انتخاب جنس،لوله کشی ساختمان آغاز شده و بر اساس نیاز هر واحد و نقشه موجود لوله کشی انجام می شود.بیشتر از هر چیزی باید این کار با دقت صورت گیرد و اتصالات بین لوله به درستی و ظرافت کامل صورت گیرد تا مشکلی در آینده گریبان گیر ساکنین نشود.
معمولاً لوله کشی از پایین ساختمان آغاز می شود و در طبقات بالاتر ادامه میابد.معمولاً پس از انجام لوله کشی یک واحد،لوله های اصلی را با درپوش می پوشانند و طبقات دیگر را نیز به همین صورت لوله کشی می کنند و در پایان به وسیله اتصالات موجود لوله های واحدها را به همدیگر متصل می کنند.
2-آب را وارد لوله ها کرده و آن ها را تست می کنند تا مشکلی پیش نیاید،معمولاً این عمل با هواگیری نیز همراه بوده تا آب به صورت کامل در لوله ها جریان یابد.پس از این مرحله نیز دوباره یک تست دیگر انجام می شود تا از بی عیب بودن کار مطمئن شوند.

لوله کشی آب و لوله کشی فاضلاب دو مبحث جداگانه هستند و از نظر اجرا و کاربری با یکدیگر متفاوت هستند.طراحی و اجرای صحیح سیستم لوله کشی در افزایش عمر ساختمان و جلوگیری از نشست ساختمان و خسارت ها دیگر بسیار موثر است.به همین دلیل برای طراحی و اجرا و تعمیرات سیستم لوله کشی آب و فاضلاب باید از متخصصان و تکنسین های با تجربه کمک گرفت.

تعمیر موتور خانه در سیمرغ،،منطقه سیمرغ چگونه است؟

تعمیر موتورخانه در سیمرغ،،منطقه سیمرغ قلب تاسیسات هر ساختمان است،گرمایش و سرمایش را تنظیم میکند،موتور خانه نیز مانند قلب در بدن اگر دچار مشکلی شود،سیستم کنترل دما ساختمان دچار مشکل میشود.حساسیت راه اندازی موتور خانه بستگی به نوع ساختمان دارد،مسکونی،تجاری یا آموزشی باشد.به دلیل سر و صدای اجزای موتور خانه،دربیشتر اوقات خارج ساختمان یا در پایین ترین قسمت ساختمان است.این سیستم حرارت مرکزی به چند دسته تقسیم میشوند که هر کدام از اجزای حساسی برخوردارند در ادامه به انواع موتور خانه ها و همچنین به اجزای آن میپردازیم.

انواع موتور خانه ها از نظر سیال آب:

 1. موتور خانه آب گرم با دمای زیر 100 درجه سانتی گراد
 2. موتور خانه آب داغ زیر نقطه جوش
 3. موتور خانه بخار
 4. انواع سیستم حرارتی از نظر فشار:
 5. مدار بسته
 6. 2.مدار باز

موتور خانه از نظر گردش آب:

 1. طبیعی
 2. پمپ
 3. اجزای سیستم حرارتی
 4. دیگ موتر خانه:دیگ چدنی،دیگ فولادی
 5. مشعل ها
 6. منبع :منبع انبساط،منبع انبساط باز،منبع انبساط بسته
 7. پمپ
 8. منابع تامین کننده آب گرم مصرفی :منبع دو جداره،منبع کویلی،آب گرمکن صحفه ای یا فلت
 9. مبدل های حرارتی
 10. رادیاتور
 11. هوا ساز ها
 12. سیستم کنترل هوشمند
 13. لوله های انتقال دهنده
 14. منبع کندانس
 15. ترمینال های گرما و سرما
 16. سختی گیر آب
 17. منبع انبساط سیال

عایق کاری موتور خانه

عایق کاری از حساسیت زیادی برخوردار است،زیرا در ظاهر و عملکرد موتور خانه تاثیر مستقیم دارد.
اگر عایق کاری موتور خانه سر وقت خودش انجام شود از یخ زدگی جلوگیری میکند،همچنین از تعریق لوله جلوگیری میکند،مانع اتلاف حرارت میشود و همچنین زیبایی و ظاهر موتور خانه ساختمان شما حفظ میشود.
عایق کاری مربوط به اجزای مختلف سیستم حرارتی میشود از جمله :عایق کاری منبع آب گرم،سیستم های برودتی و حرارتی،کلکتور موتورخانه،عایق کاری کانال ها و همچنین عایق کاری دودکش موتور خانه.

منبع های کویل دار

یکی از روش های گرم کردن آب سرد درون لوله ها روش استفاده از منبع کویلدار است،منبع های کویل دار،آب سرد را به آب گرم تبدیل کرده و درون خود نگهداری میکنند
منابع کویل دار انواع مختلفی دارد از جمله:منابع افقی،عمودی،تک کویل،دو کویل،ازجنس مخزن،منابع کویل دار از نظر جنس و فرم کویل و همچنین منابع کویل دار از نظر نوع سیال گرم کننده.

دیگ بخار موتورخانه:

کاربرد دیگ بخار در موترو خانه بسیار حیاتی است،از این رو کمتر کارخانه و تاسیساتی مشاهده میکنید که از دیگ بخار استفاده نکرده باشد،دیگ بخار از سیستم های تبادل گرما به حساب می آید،با استفاده از لوله ایی که درون آب قرار دارد و دمای آب را تا نقطه جوش بالا میبرد،سپس بعنوان بخار وارد سیستم حرارتی میکند.
در محل احداث دیگ بخار به هواکش اون منطقه،جنس دیوارها و همچنین به فاصله تا سالن دقت بفرمایید.
دیگ بخار آب وظیفه دارد،اب را تامین و تصفیه کند.

 1. دیگ بخار به روش مختلف میتوان دسته بندی کرد :
 2. واترتیوپ و فایر تیوپ
 3. بر اساس منابع گرمایش
 4. براساس روش ساخت

تعمیر فایرتیوب در سیمرغ،،منطقه سیمرغ:

این دیگ بخار به گونه ایی طراحی شده اند که گاز های داغ حاصل از احتراق را با استفاده از جریان پیدا کند.از مزایای استفاده این روش میتوان به ساختار ساده و حجم کم،کرارایی بالا در برابر نوسانات کم و همچنین قیمت ارزان آن اشاره کرد.
این دیگ بخار معایبی نیز دارد از جمله:مدت راه اندازی آن بسیار بالا است،فشار بخار در خروجی زیاد نیست و همچنین همه بخار خروجی آن خشک نیست.

واترتیوب:

استفاده این دیگ برای به گردش در اوردن گازهای داغ در اطراف لوله های پر از آب طراحی شده.دیگ بخار واترتیوب مزایای بسیاری دارد از جمله به سطوح حرارتی بالا دسترسی دارد،حرکت آب بسیار سریع است،در نهایت خروجی دیگ بخار بسیار بالا تر است.
فایرتیوب و واترتیوب در ساختار،فشار بخار،خروجی واحد،سوهت،بهرهوری،کاربرد و همچنین نصب متفاوت هستند.

از دیگر دیگ های بخار میتوان به دیگ بخار عقب خشک،عقب تر،دیگ بخار دوپاس و سه پاس،دیگ های بخار کوره برگشتی اشاره کرد اما در ادامه میخواهیم با دیگ بخار آتشخوار آشنا شویم،این دیگ بخار بسیار جدید است.

دیگ بخار آتشخوار:

به دیگ هایی که دارای محفظه باشد دیگ بخار آتشخوار می گویند.این دیگ بخار دارای لوله های فولادی است که،گاز و بخار از دورن آن عبور کرده،در اطراف لوله آب به بخار تبدیل میشود.این دیگ بخار از هزینه بسیار پایینی برخوردار است،مصرف سوخت آن به صرفه است و همچنین دارای ظرفیت بسیار بالا است.
دیگ بخار اتشخوار انواع مختلفی دارد:

 1. دیگ کورنیش Cornish
 2. دیگ فشار پایین
 3. فشار بالا
 4. دیگ فشار متوسط
 5. دیگ بخار زیر بحرانی
 6. دیگ بخار فوق بحرانی

موتور خانه ها بسیار پیچیده به نظر می رسند.اما هر سیستم پیچیده ای متشکل از اجزا ساده تر است.هر کدام از این اجزا کوچک عملکرد خاص خود را دارند و اگر هر کدام از این اجزا درست کار نکند باید به فکر تعمیر آن باشیم.

واحد خدماتی به فیکس با کارشناسان متخصص و مجرب،گارانتی تعمیرات،مشاوره تلفنی و لوازم اورجینال بهترین گزینه در تعمیر موتورخانه ها هستند و میتوانند هر ساعت شبانه روز پاسخگوی شما باشند.تیم به فیکس به جای تعویض قطعات موتورخانه ی شما آن هارا تعمیر میکنند تا در هزینه های شما صرفه جویی کنند.به فیکس در زمینه های :تعمیر مشعل،عیب یابی موتورخانه،اسیدشویی منابع کویل دار،تعمیر تابلو برق موتورخانه،تعمیر پمپ های آب موتورخانه،رفع مشکل سوراخ شدن دیگ و...میتواند در حوزه ی تعمیر موتورخانه در خدمت هم وطنان عزیز باشد.

اجزا اصلی تشکیل دهنده ی یک موتورخانه چیست؟

هر موتور خانه دارای سه بخش مولدهای حرارتی،مبدل های حرارتی و لوله های رابط است.مولدهای حرارتی (دیگ یا بویلر):قلب هر موتور خانه است.گرمایش کل ساختمان از این جزء مهم گرفته می شود.جنس این دیگ ها به دو دسته چدنی و فولادی تقسیم می شود.

این دیگ ها به وسیله ی مشعل آب را گرم می کنند.آب گرم شده به وسیله ی مبدل های حرارتی به داخل ساختمان فرستاده می شود و وقتی دمای خود را از دست داد مجدد به داخل دیگ بر می گردد (وظیفه ی گرمایش ساختمان،رادیاتورها).این فرآیند تا زمانی که نیاز به آب گرم مصرفی داشته باشیم ادامه پیدا می کند و بعد از آن به داخل لوله های آب مصرفی منتقل می شود.(آبگرمکن ها)مبدل های حرارتی:این مبدل ها گرمای تولید شده را به داخل ساختمان منتقل می کنند و به 2 دسته تقسیم می شوند:دسته ی جهت تامین آب گرم در خانه مثل آبگرمن ها ؛ دسته ی وظیفه ی گرمایش خانه را دارند مل رادیاتورها.وظیفه مبدل ها دریافت سیال با دمای بالا،و انتفال حرارت آن است.لوله های رابط:لوله های رابط نقش انتقال گرمای سیال به مبدل های حرارتی و بازگرداندن آن به مولد های حرارتی دارند.

موتور خانه را چگونه تعمیر کنیم؟

تعمیر موتور خانه کار بسیار تخصصی و حساسی است و نباید آن را به هر تعمیر کاری بسپارید.موتورخانه ها جزء تاسیسات اصلی ساختمان هستند و تا زمانی که خرابی رخ ندهدکسی به فکر تعمیر آن نیست.مشکلات اصلی موتورخانه ها به چند دسته تقسیم می شوند:

 1. سوراخ شدن دیگ.
 2. رسوب گرفتگی.
 3. خرابی مشعل.
 4. عدم گرمایش کافی سیستم آب مصرفی

4 مرحله نحوه جلوگیری از نشتی شوفاژ:

برای صرفه جویی در هزینه شما با شروع فصل سرما،به یکباره حضور وسایل گرمایشی مهم می شود و خوب البته کارهایی مانند سرویس،تعمیر و حتی گاهی نصب مجدد آنها در اولویت قرار می گیرد.با این مقدمه کوتاه می خواهیم از راه هایی در این نوشته صحبت کنیم که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی و در نتیجه هزینه ها می شود.با شروع فصل سرما،به یکباره حضور وسایل گرمایشی مهم می شود و خوب البته کارهایی مانند سرویس،تعمیر و حتی گاهی نصب مجدد آنها در اولویت قرار می گیرد.با این مقدمه کوتاه می خواهیم از راه هایی در این نوشته صحبت کنیم که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی و در نتیجه هزینه ها می شود.

قسمت اصلی گرمایش را تعمیر کنید

یکی از اولین و مهم ترین بخش هایی که در هنگام وسایل گرمایشی مانند شوفاژ باید مورد بررسی قرار گیرد،موتورخانه است،جایی که گرمای اصلی ساختمان را تولید می کند.موتورخانه که گاهی به آن شوفاژخانه هم می گویند،محل نصب و قرارگیری مشعل،دیگ (منبع آب)،لوله ها،کلکتور و است و به دلیل آنکه همیشه باید در حال کارکردن باشد،احتمال خرابی نیز در آن بالاست (البته هرچه شرکت خدمات تاسیسات از وسایل و تجهیزات با کیفیت استفاده کند و نصب آن را به شکل اصولی انجام دهد،احتمال خرابی کاهش پیدا می کند).اما جدا از در نظر گرفتن و رعایت همه این موارد،سرویس،تعمیر و نگهداری اصولی موتورخانه ضروری است و معمولا باید توسط متخصصین آن انجام گیرد.به این ترتیب در سرکشی های دوره ای،نحوه کارکرد مشعل،نشتی دیگ،عملکرد صحیح کلکتورها و پمپ آب توسط تعمیرکار موتورخانه چک می شود و در صورت نیاز اقدامات لازم برای تعمیر انجام خواهد شد.

هواگیری شوفاژ را انجام دهید

سالانه با باز کردن شیر رادیاتورها برای ایجاد گرمایش،باید هواگیری آن را نیز انجام دهید،چرا که در طول زمان،ممکن است داخل پره های شوفاژ هوا جمع شده باشد و در نتیجه انتقال صحیح حرارت را دچار اختلال کند.برای اینکار به چند ابزار ساده مانند کلید هواگیری نیاز دارید و همچنین باید محل هواگیری را نیز بدانید،جایی در انتهای بالایی و یا پایینی رادیاتور.اگر به کلید هواگیری دسترسی ندارید،استفاده از آچار فرانسه و یا آلن بسته به نوع شیر تخلیه،می تواند استفاده شود.همچنین ظرفی را در پایین شیر رادیاتور قرار دهید تا آب خارج شده به زمین ریخته نشود.بعد از هواگیری،باید فشار داخلی پره های رادیاتور را متناسب با استانداردی در نظر بگیرید که سازنده در دفترچه راهنما تائید کرده است.

نشتی شوفاژ را بگیرید

گاهی اوقات شوفاژها نیاز به رسوب گیری دارند و هر چه سختی آب بیشتر باشد،تعداد دفعاتی که به رسوب گیری نیاز پیدا می کنید،بیشتر خواهد شد،چرا که رسوب جمع شده در دیواره پره های رادیاتورها،مانع از انتقال صحیح گرما می شود.رسوب گیری ممکن است باعث سوراخ شدن دیواره شوفاژ شود و در نتیجه نشتی آب رخ دهد.بسته به میزان و بزرگی سوراخ ایجاد شده،لازم است از یک تعمیرکار ماهر بخواهید در محل حضور پیدا کند.برای اینکار می توانید قیمت تعمیر و سرویس رادیاتور را جویا شوید و پس از آن اقدام به اینکار کنید.البته گاهی اوقات،امکان گرفتن سوراخ های ایجاد شده وجود ندارد و باید رادیاتور جدیدی نصب شود.اگر به نصب رادیاتور جدید نیاز پیدا کردید،سعی کنید بهترین کیفیت آنها را تهیه کنید تا با احتمال کمتری،دوباره این اتفاق تکرار شود.

شیر هواگیری را تعویض کنید

گاهی اوقات ممکن است خود شیر هواگیری دچار مشکل شود و امکان هواگیری وجود نداشته باشد و یا حتی با وجود هواگیری،نشت آب صورت گیرد.در این مرحله،باید شیر ورودی آب رادیاتور بسته شود و اقدام به تعویض شیر هواگیری شود.برای تعویض شیر هواگیری،به تجهیزاتی مانند شلنگ آب،آچار فرانسه و نوار تفلون نیاز است.ابتدا شلنگ باید روی شیر تخلیه نصب شود تا آب داخل رادیاتور به طور کامل تخلیه شود.پس از آن،به کمک آچار فرانسه باید شیر هواگیری در خلاف عقربه های ساعت چرخیده و از روی رادیاتور جدا شود.سپس باید شیر جدید هواگیری را در محل مورد نظر نصب کنید و با نوار تفلون محکم کنید و با باز کردن شیر ورودی آب،امکان نشت دوباره آب را چک کنید.

نکات مهم در حین بررسی نشتی شوفاژ

کار نصب رادیاتور و شوفاژ در ساختمان کار کاملا تخصصی است،پس اگر در این زمینه تخصص ندارید،از افراد اهل فن برای اینکار کمک بگیرید.معمولا افرادی که در حوزه شوفاژ خانه تخصص دارند،جزئیات تعمیر و نگهداری از رادیاتورها را نیز می دانند.اگر مایلید کارهایی مانند هواگیری رادیاتور را به تنهایی انجام دهید،حتما به درجه حرارت آن توجه کنید و اینکار را زمانی انجام دهید که شوفاژ برای مدتی خاموش بوده است.چرا که اگر نتوانید به درستی اینکار را انجام دهید و آب داخل رادیاتور گرم باشد،احتمال آسیب زدن به خود را دارید.قبل از انجام کارهای فنی بر روی شوفاژها،سعی کنید اطلاعات لازم و کافی را از طریق اینترنت و مراجع تخصصی به دست بیاورید تا احتمال اشتباه در حین کار کاهش پیدا کند.

نتیجه گیری

صرفه جویی در مصرف انرژی،اگرچه تاثیر زیادی در کاهش مبلغ قبض گاز شما خواهد داشت،اما تاثیرات به مراتب بیشتری نیز دارد؛ همگی ما موظف هستیم راه های مصرف درست و بهینه انرژی در همه اشکال آن را یاد بگیریم و در انجام آنها تلاش کنیم تا بتوانیم این منابع نامحدود را به آیندگان نیز برسانیم،علاوه بر آن،با اینکارها،عمر زندگی انسان ها را در این کره خاکی بسیار زیبا افزایش داده ایم.


9/23/2023 10:34:40 AM:Published Date
تلفن تماس فوری لوله کشی سیمرغ،,تعمیر لوله کشی ساختمان سیمرغ